Related Articles

4 Comments

 1. 1

  bogdan

  Ju urroj sinqerisht nje pune te mbare sepse kemi shume nevoje per nje gazetari te tille dhe urroj te ndodheni kudo

  Reply
 2. 2

  gjergji

  Ndoshta edhe beni pune, por mendoj se do te jeni perseri te paafte qe te demaskoni dhe te rregulloni tere keto batakçilleqe qe kane bere keta te paudhe…. Se pari, kush do t’ju degjoje dhe se dyti, a do t’ju degjojne. Qe te besh me sukses nje gazetari investigative duhet para se gjithash te kesh nje sistem gjyqesor te pavarur dhe te afte, gje te cilen koha dhe historite, e kane hedhur poshte…… me vetmohim……

  Reply
 3. 3

  MARIO

  Me gjithë shpirt Ju urojmë suksese .Gazetaria Investigative është gazetaria për të cilën ka nevojë sot Shqipëria dhe shqiptarët.Na keni surprizuar me inisiativën.Edhe një herë Suksese këtij grupi gazetarësh të mrekullueshë.

  Reply
 4. 4

  KLAUS

  Më së fundi një lajm i mirë.Po ringjallet gazetaria shqiptare.Jemi entuziazmuar nga guximi dhe përkushtimi i këtij grupi.Shpresojmë që të rritet sa më shpejt dhe ta bëjë pushtetin të dridhet nga puna dhe profesionalizmi i gazetarëve të guximshëm.Mjaft më me gazeta dhe gazetarë që i bëjnë fresk qeverisë.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Kjo faqe interneti u realizua me mbështetjen e popullit amerikan, përmes Agjencisë së Shteteve të Bashkuara për Zhvillim Ndërkombëtar (USAID), në kuadër të Programit për Forcimin e Sistemit të Drejtësisë në Shqipëri (JuST). Shoqata e Gazetarëve për Drejtësi (SHGD) mban përgjegjësi të plotë për brendinë e kësaj faqeje, e cila nuk përfaqëson domosdoshmërisht pikëpamjet e USAID-it apo të Qeverisë së Shteteve të Bashkuara.
© 2014, Të gjitha të drejtat janë të rezervuara nga Shoqata e Gazetarëve për Drejtësi - SHGD